Turkcell Numara Sorgulama

Bir Turkcell numarası sizi arıyorsa ve siz bu arayan numaranın kim olduğunu öğrenmek istiyorsanız Turkcel numara sorgulama artık çok kolaylaşmıştır. Sorgulama için pek çok yöntem bulunuyor ama en sık başvurulan ve genellikle en fazla tercih edilen yöntem bilinmeyen numaraları bulmaya yardımcı olan servislere sormaktır. Sizi arayan numaraların kime ait olduğunu öğrenmek için, 118 70 numarasından iletişime geçerek Turkcell Numara Sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Özellikle internet üzerinden bilinmeyen numara sorgulama sayfalarının yardımıyla sorgulama gerçekleştirilebilir.

 Numara Nasıl Sorgularım?

Eğer sizi rahatsız eden bir numara ya da numaralar mevcutsa kim olduğunu öğrenmek istediğin anda ara istediğiniz turkcell numaranın sahibini kolaylıkla sorgulatarak öğrenebilirsiniz. Nerede olursanız olun günün her saati ve istediğiniz her yerden bilinmeyen numaraları sorgulatmanız gereken numaraları  118 70’i arayarak sorgulatma yapabilirsiniz. Aynı zamanda da internetten kolaylıkla numarayı yazarak kime ait olduğunu rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Böylelikle bir numaranın kime ait olduğunu çok daha kısa bir süre içerisinde öğrenmiş olursunuz. Ayrıca numaradan isim sorgulama ve isimden numara sorgulama işlemlerin de yapabilirsiniz.

Turkcell Hat Sorgulama

Hat sorgulama servisi, ücretlidir. Servisin, ay sonunda toplam sorgu sayısının karşılığındaki birim fiyat ile çarpılarak ücretlendirildiği bilinmektedir. 1-10000 adet sorgu için 0,045 TL birim fiyat tanımlanmıştır. Hat sorgulama servisi ile, çağrı merkezi maliyetlerinizi çok daha düşük rakamlara indirebilmeniz mümkündür. Konuyla ilgili detaylı bilgi için, çağrı merkezinden yardım alabilirsiniz. Turkcell numara öğrenme ve sorgulama işlemi bu kadar kolaydır.

Bilgi: TTNet Numara Sorgulama

Turkcell Bilinmeyen Numaralar

Yapılması gereken ise şudur; Büyük harflerle KIM yazdıktan sonra boşluk bırakılmalıdır. Ardından kim olduğunu bilmediğiniz numarayı yazmalısınız ve devamında  2222‘ye kısa mesaj atmak yeterli olacaktır öğrenmek için. Bir başka yöntem ise internet kullanarak sorgulama yapmaktır. Bu işlemi ise şu şekilde yapabilirsiniz; Öncelikli olarak Online işlem merkezine girip Online İşlem Merkezine girerek gerekli bilgileri yazıp bilinmeyen numaraları sorgulama işlemi yapılarak arayana ait bazı bilgileri alınabilir. Bir de Wap servisi kullanılarak wap.turkcell-im.com internet adresine girilir ve gerekli olan numara sorgulama işleminin yapılması sağlanır. Televizyon yolu ile de sorgulama yapmak mümkündür ve Digiturk 532 numaralı servis bu işlemi yapabilmektedir.

Bilgi: Vodafone Numara Sorgulama

Turkcell Numara Öğrenme

Bilinmeyen numaralar servisini kullanmak için, öncelikle servise abone olmanız gerekmektedir. Pakete abone olmak içinse, ABONE BIL yazıp 2200’a göndermeniz yeterli olacaktır. Paket, bakiyeniz olduğu sürece her ay otomatik olarak yenilenecektir. İptal etmek için, IPTAL BIL yazıp 2200’a göndermeniz gerekmektedir. Dilediğiniz zaman tekrar faydalanabileceğiniz bu paketin, ücretlendirmesi 1,49 TL’dir. Günün her saatinde, Turkcell bilinmeyen numaralar servisinden Turkcell numara öğrenmek amacı ile yararlanabilirsiniz.

Turkcell Numara Sorgulama Video Anlatım;